1

 
* %r

Amálka je historická vila z první republiky. Elegantní, jemná a krásná. A stejně elegantní, jemná a krásná je i zahrada, kterou jsme realizovali. Nejrozsáhlejší částí zahrady je trávník, který je místy doplněn rostlinami, mezi jejichž květy převažuje bílá barva dokonale ladící ke světlé fasádě samotné vily. Jsou to bíle kvetoucí hortenzie dřevité a velkokvěté. Dále různé druhy kakostů, šalvějí, levandulí, máty včetně tmavolistých, pomerančových, marockých, také kaliny, škornice a další. Byly osazeny vzrostlé stromy katalpa a liliovník, které světlou a prosluněnou zahradu doplní o místa poskytující chladivý stín potřebný v parných dnech.

 

Architektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahrady 

 

Kromě terénní vegetace - stromů a květinových záhonů - jsme zde vytvořili i zelenou střechu s rozchodníky, suchomilnými trvalkami a pažitkami. V jednom z míst je trávník doplněn jezírkem osázeným lekníny a lemován různými druhy travin.

 

Architektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahrady

 

* c

 

Ladislav Nevlida, DiS., zahradní architekt

  • +420 603 498 844

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 41226488

 

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS., zahradní architekt

  • +420 608 845 890

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. působí také jako nezávislý subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

 

Číst dál...

Novinky

Arboristika na Bulovce

Radotín

Zaměření firmy a lokality

 noImage

Zahrada v Dolních Břežanech

Radotín

Opěrka a terasa v Jinočanech

Radotín

Hledáme venkovní a vnitřní prostory

6

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací prostory s výměrou 150-200m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

V jednoduchosti je krása

3

Zahrada se závlahou

Radotín

Zahrada a zelené střechy v Kolíně

^ nahoru