Základem každé zahrady je krásná, funkční a trvale udržitelná vegetace. Jsou to stromy poskytující stín a zlepšující celkové klima prostoru. A jsou to květiny a keře, které svými květy zkrášlují a provoňují zahradu, poskytují zdravé životadárné plody a celkově zlepšují prostředí pro život. Rostliny se mají vzájemně doplňovat a vám poskytovat radost. Zahradu mají povznášet, obohacovat a spolu se zahradní architekturou tvořit krásný a harmonický celek.

 

Možná právě nyní je ta pravá chvíle kontaktovat zahradního architekta, aby spolu s vámi vytvořil ten nejlepší návrh a projekt zahrady, kde se budete cítit skvěle. Návrhy a projekty zahrad, parků a veřejných ploch zajišťují zahradní architekti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zahradní tvorby, architektury a krajinářství (Ladislav Nevlida DiS., Mgr. Jitka Emlerová, DiS. a další). Jsme zkušení designéři, ale také zahradníci a v kontextu celé firmy i šikovní řemeslníci.

 

Návrh a projekt zahrady, vizualizaceNávrh a projekt zahrady, vizualizaceNávrh a projekt zahrady, vizualizaceNávrh a projekt zahrady, vizualizace

Ukázky návrhů a 3D vizualizací

 

 • Návrhy a projekty zahrad
 • 3D vizualizace
 • Řešení zavlažování, dotace
 • Projekty zahradních staveb
 • Komunikace s úřady
 • Plány péče

Navrhujeme, vysazujeme, kontrolujeme a udržujeme zeleň v soukromých zahradách, areálech firem, škol, nemocnic, rekreačních zařízení i veřejných prostorech. Zhodnotíme stav stávajících dřevin, navrhneme a provedeme vhodná pěstební opatření. Podle aktuálních potřeb a nároků navrhneme a realizujeme nové výsadbové plochy, výsadbu stromů, úpravu trávníků nebo prvky a stavby zahradní architektury tak, aby vzniklo moderní a estetické prostředí s maximálním využitím současného potenciálu a přihlédnutím k celkovému pojetí a funkci. Milujeme tradiční materiály.

@Jak pracujeme? %r

V rámci přípravné fáze zpravidla vznikne na základě spolupráce se zákazníkem studie s 3D vizualizací a následně projekt zahrady či parku zahrnující prvky zahradní architektury, specifikaci materiálů a osazovací plán rostlin. Zároveň získáte nabídkový rozpočet se specifikací výměr a objemů jednotlivých materiálů.

V případě realizace stavebních zahradních konstrukcí můžeme zajistit projekty a subdodávky odborných profesí (napří. automatické závlahy, vodní prvky, elekrikáři, zámečníci, truhláři, tesaři apod.), anebo v rámci komunikace s úřady a dalšími dotčenými subjekty vyřídit a získat územní souhlas, stavební povolení, vyjádření správců podzemních vedení (vodovod, kanalizace, elektro, plyn atd.) apod.

 Návrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytekNávrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytekNávrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytekNávrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytek 

 

*

Kontakt

 

Ladislav Nevlida, DiS.

jednatel společnosti, konzultant, realizace

 

+420 603 498 844 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 412 26 488

 

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. 

zahradní architekt

 

+420 608 845 890 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. je externě spolupracující subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

 

 

Číst dál...

Novinky

Jak postavit kamennou opěrnou zeď

kamen zed bez spary

Komplexní zahradnické služby

6

 

Během zimních měsíců a také během jara je vhodné období pro řez některých ovocných stromů jako jsou jabloně, ale také různorodých okrasných dřevin. Umíme realizovat řadu arboristických zákroků včetně kompletního kácení. Provádíme rizikové kácení stromů horolezeckou případně vysokozdvižnou technikou - bezpečně.

 

Jaro se blíží a to bude ideální chvíle pro realizace výsadeb všeho druhu - plánovat je potřeba již nyní.

Využijte našich služeb co nejdříve!

 

Zaměření firmy a lokality

 noImage

Zahrada a zelené střechy v Kolíně

Jak na dešťovou nádrž s dotací

kamen zed bez spary

Zelené střechy

kamen zed bez spary

Jak pečovat o dřevěnou terasu

3

V jednoduchosti je krása

3

Kalkulačka zahradních úprav

90

Zelená střecha dalším pohledem

Hledáme...

6

 

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

Hledáme kolegy

tvoříme zahrady, provádáme údržby zahrad

 • Rozšiřujeme týmy pro zakládání a údržby zahrad
 • Přijmeme nové zahradníky a všestranné řemeslníky i z UK aj.
 • Praxe v zemědělství, lesnictví a stavebnictví cennou výhodou
 • Práce venku v zahradách 12 měsíců v roce převážně ve Středočeském kraji
 • Přátelský kolektiv, seberealizace na zajímavých tvůrčích projektech
 • Platové ohodnocení dle dosažených výkonů, odpovědnosti, samostatnosti, zkušenostech v oboru a s organizací lidí
 • Práce se zahradní technikou, motorovými pilami, křovinořezem, plotostřihem, zakladačem trávníku, štěpkovačem apod.
 • Řidičský průkaz skupiny BE výhodou
 • Časová flexibilita a samostatnost
 • Možnost zapojení se do spolupráce v rámci Vaší živnosti i se svou technikou a dopravními prostředky
 • Podporujeme Váš růst, osobní rozvoj a prohloubení zkušeností


Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Hledáme pronájem nemovitosti

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací, výrobní prostory s výměrou 200-400 m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

 

 

^ nahoru