Základem každé zahrady je krásná, funkční a trvale udržitelná vegetace. Jsou to stromy poskytující stín a zlepšující celkové klima prostoru. A jsou to květiny a keře, které svými květy zkrášlují a provoňují zahradu, poskytují zdravé životadárné plody a celkově zlepšují prostředí pro život. Rostliny se mají vzájemně doplňovat a vám poskytovat radost. Zahradu mají povznášet, obohacovat a spolu se zahradní architekturou tvořit krásný a harmonický celek.

 

Možná právě nyní je ta pravá chvíle kontaktovat zahradního architekta, aby spolu s vámi vytvořil ten nejlepší návrh a projekt zahrady, kde se budete cítit skvěle. Jsme zkušení zahradníci, ale také zdatní designéři.  Návrhy a projekty zahrad, parků a veřejných ploch zajišťují zahradní architekti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zahradní tvorby, architektury a krajinářství (Ladislav Nevlida DiS., Mgr. Jitka Emlerová, DiS.).

 

Architektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahrady

> Ukázky návrhů a 3D vizualizací

 

@Jak pracujeme? %r

Navrhujeme, vysazujeme, kontrolujeme a udržujeme zeleň v soukromých zahradách, areálech firem, škol, nemocnic, rekreačních zařízení i veřejných prostorech. Zhodnotíme stav stávajících dřevin, navrhneme a provedeme vhodná pěstební opatření. Podle aktuálních potřeb a nároků navrhneme a realizujeme nové výsadbové plochy, výsadbu stromů, úpravu trávníků nebo prvky a stavby zahradní architektury tak, aby vzniklo moderní a estetické prostředí s maximálním využitím současného potenciálu a přihlédnutím k celkovému pojetí a funkci. Milujeme tradiční materiály.

V rámci přípravné fáze zpravidla vznikne na základě spolupráce se zákazníkem studie s 3D vizualizací a následně projekt zahrady či parku zahrnující prvky zahradní architektury, specifikaci materiálů a osazovací plán rostlin. Zároveň získáte nabídkový rozpočet se specifikací výměr a objemů jednotlivých materiálů.

V případě realizace stavebních konstrukcí můžeme zajistit projekty a subdodávky odborných profesí (napří. automatické závlahy, vodní prvky, elekrikáři, zámečníci, truhláři, tesaři apod.), anebo v rámci komunikace s úřady a dalšími dotčenými subjekty vyřídit a získat územní souhlas, stavební povolení, vyjádření správců podzemních vedení (vodovod, kanalizace, elektro, plyn atd.) apod.

 Architektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahradyArchitektura zahrady 

 

*

 

Ladislav Nevlida, DiS., zahradní architekt

  • +420 603 498 844

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 41226488

 

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS., zahradní architekt

  • +420 608 845 890

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. působí také jako nezávislý subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

 

Číst dál...

Novinky

Zahrada v Dolních Břežanech

Radotín

Zaměření firmy a lokality

 noImage

Arboristika na Bulovce

Radotín

Hledáme venkovní a vnitřní prostory

6

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací prostory s výměrou 150-200m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

Zahrada a zelené střechy v Kolíně

Kalkulačka zahradních úprav

90

V jednoduchosti je krása

3

^ nahoru