Základem každé zahrady je krásná, funkční a trvale udržitelná vegetace. Jsou to stromy poskytující stín a zlepšující celkové klima prostoru. A jsou to květiny a keře, které svými květy zkrášlují a provoňují zahradu, poskytují zdravé životadárné plody a celkově zlepšují prostředí pro život. Rostliny se mají vzájemně doplňovat a vám poskytovat radost. Zahradu mají povznášet, obohacovat a spolu se zahradní architekturou tvořit krásný a harmonický celek.

 

Možná právě nyní je ta pravá chvíle kontaktovat zahradního architekta, aby spolu s vámi vytvořil ten nejlepší návrh a projekt zahrady, kde se budete cítit skvěle. Návrhy a projekty zahrad, parků a veřejných ploch zajišťují zahradní architekti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zahradní tvorby, architektury a krajinářství (Ladislav Nevlida DiS., Mgr. Jitka Emlerová, DiS. a další). Jsme zkušení designéři, ale také zahradníci a v kontextu celé firmy i šikovní řemeslníci.

 

Návrh a projekt zahrady, vizualizaceNávrh a projekt zahrady, vizualizaceNávrh a projekt zahrady, vizualizaceNávrh a projekt zahrady, vizualizace

Ukázky návrhů a 3D vizualizací

 

 • Návrhy a projekty zahrad
 • 3D vizualizace
 • Řešení zavlažování, dotace
 • Projekty zahradních staveb
 • Komunikace s úřady
 • Plány péče

Navrhujeme, vysazujeme, kontrolujeme a udržujeme zeleň v soukromých zahradách, areálech firem, škol, nemocnic, rekreačních zařízení i veřejných prostorech. Zhodnotíme stav stávajících dřevin, navrhneme a provedeme vhodná pěstební opatření. Podle aktuálních potřeb a nároků navrhneme a realizujeme nové výsadbové plochy, výsadbu stromů, úpravu trávníků nebo prvky a stavby zahradní architektury tak, aby vzniklo moderní a estetické prostředí s maximálním využitím současného potenciálu a přihlédnutím k celkovému pojetí a funkci. Milujeme tradiční materiály.

@Jak pracujeme? %r

V rámci přípravné fáze zpravidla vznikne na základě spolupráce se zákazníkem studie s 3D vizualizací a následně projekt zahrady či parku zahrnující prvky zahradní architektury, specifikaci materiálů a osazovací plán rostlin. Zároveň získáte nabídkový rozpočet se specifikací výměr a objemů jednotlivých materiálů.

V případě realizace stavebních zahradních konstrukcí můžeme zajistit projekty a subdodávky odborných profesí (napří. automatické závlahy, vodní prvky, elekrikáři, zámečníci, truhláři, tesaři apod.), anebo v rámci komunikace s úřady a dalšími dotčenými subjekty vyřídit a získat územní souhlas, stavební povolení, vyjádření správců podzemních vedení (vodovod, kanalizace, elektro, plyn atd.) apod.

 Návrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytekNávrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytekNávrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytekNávrh a projekt zahrady, stavby, zahradní nábytek 

 

*

Kontakt

 

Ladislav Nevlida, DiS.

jednatel společnosti, konzultant, realizace

 

+420 603 498 844 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 412 26 488

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. 

zahradní architekt

 

+420 608 845 890 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. je externě spolupracující subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

Číst dál: Kontakty a firemní údaje

 

 

Jsme členy oborových organizací: SZKT a SZÚZ včetně sekcí zelených střech, koupacích jezírek a biobazénů.

 

Vyrábíme elegantní designové produkty ENWOOD z masivního dřeva

Novinky

 

 

 

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

Hledáme kolegy

tvoříme zahrady, provádáme údržby zahrad

 • Rozšiřujeme týmy pro zakládání a údržby zahrad
 • Přijmeme nové zahradníky a všestranné řemeslníky i z UK aj.
 • Praxe v zemědělství, lesnictví a stavebnictví cennou výhodou
 • Práce venku v zahradách 12 měsíců v roce převážně ve Středočeském kraji
 • Přátelský kolektiv, seberealizace na zajímavých tvůrčích projektech
 • Platové ohodnocení dle dosažených výkonů, odpovědnosti, samostatnosti, zkušenostech v oboru a s organizací lidí
 • Práce se zahradní technikou, motorovými pilami, křovinořezem, plotostřihem, zakladačem trávníku, štěpkovačem apod.
 • Řidičský průkaz skupiny BE výhodou
 • Časová flexibilita a samostatnost
 • Možnost zapojení se do spolupráce v rámci Vaší živnosti i se svou technikou a dopravními prostředky
 • Podporujeme Váš růst, osobní rozvoj a prohloubení zkušeností


Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Hledáme pronájem nemovitosti

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací, výrobní prostory s výměrou 200-400 m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

 

 

^ nahoru