Jsme zkušení zahradníci, ale také zdatní designéři.  Návrhy a projekty zahrad, parků a veřejných ploch zajišťují zahradní architekti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zahradní tvorby, architektury a krajinářství (Ladislav Nevlida DiS., Mgr. Jitka Emlerová, DiS.).

V rámci přípravné fáze - ještě před podrobným projektem zahrady či parku zahrnující prvky zahradní architektury, specifikaci materiálů a osazovací plán rostlin - zpravidla vznikne na základě spolupráce se zákazníkem studie s 3D vizualizací včetně videa.

 

Zahrada v Dolních Břežanech

Zahrada projde kompletní proměnou jednotlivých ploch, prvků a výsadby. Na nové zahradě vznikne řada prvků z masivního dřeva (schody, nosné konstrukce pro stínící plachtu či popínavé rostliny, vyvýšené záhony), několik okrasných a funkčních ploch z přírodního kameniva a v neposlední řadě projde rekonstrukcí automatický zavlažovací systém. Stávající jímka bude rozšířena a celý systém aktualizován.

 video

 

Zahrada RD v Kolovratech

Pro mladou rodinu jsme navrhli zahradu v Kolovratech. I na malém prostoru bude ranní i večerní posezení, spousta keřů s drobným ovocem, plocha na hraní. Kamenný povrch bude v létě večer příjemně hřát. Vyšší úzkokorunné stromy zajistí soukromí a stín.

 3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad

 

Zahrada s originálními altány v Davli

K novostavbě v Davli jsme projektovali zahradu. Majitelé si přáli zahradní altán, stinné posezení a pohledovou clonu terasy. V příjemné tvůrčí spolupráci vznikl projekt zahrady s originálními altány.

 

video

 

Zahrada rodinného sídla s koupacím jezerem, potokem a altánem

Na krásném pozemku pod lesem vzniká rozsáhlý rodinný dům. Z obývacího pokoje a zimní zahrady bude vstup na terasu, u které bude koupací jezero. V horní části zahrady bude altán s krásným výhledem do krajiny. Od altánu do jezera poteče potok. Zbytek zahrady zůstane převážně travnatá volná plocha se stromy.

3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad

 

Úpravy v zahradě v Lipencích

Malá zahrada v Lipencích byla založena před několika lety. Majitelé si přejí vkusně do ní vložit bazén a upravit květinové svahy. Připravili jsme pro ně různé varianty řešení.

 

video

 

Tvorba dvougenerační zahrady

Rodiče a dcera žijí v domech, které mají spojené zahrady. Spolu s architektkou se pokoušíme vytvořit zahradu, která by vyhovovala všem, poskytovala soukromí i prostor pro společné chvíle. Na zahradě bude altán s venkovní kuchyní, bazén, sauna, garáž s dílnou, záhony zeleninové i okrasné.

3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad

 

Zahrada novostavby ve Zruči nad Sázavou

Majitelka má ráda krásné prostředí a je citlivá k přírodním společenstvím. Zahrada má sloužit i širší rodině pro společné dny. Součástí zahrady je kopeček s lavičkou, ze které je výhled na horu Blaník.

 

video

 

 

Nová terasa pro společnost ZENTIVA

V zimě jsme projektovali terasu s osázením pro administrativní budovu firmy ZENTIVA. Na jaře jsme ji zrealizovali (fotografie výsledné realizace). Přes léto se již rostliny pěkně rozrostly. Závlahový systém ve výsadbových plochách funguje dobře, máme radost.

3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad

 

Nová zahrada s bazénem

Rodina plánuje přetvořit zahradu po předchozím majiteli. Součástí plánů je i bazén. Začali jsme spolupráci otázkou, jak bazén umístit. Majitel měl nějakou představu, my jsme měli jiný nápad. Nakonec z toho vyšly čtyři varianty, které jsme pro klienta zpracovali v projekčním programu.

3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad

 

 

Úpravy zeleně v městské části Praha – Nedvězí

Pro Městskou část Praha Nedvězí jsme navrhli úpravy veřejných ploch. U městského úřadu, u pomníku obětem První světové války, kolem centrálního rybníka. Přestárlé keře a nevhodné dřeviny tak může nahradit nová výsadba. Bude tvořit příjemnější a hezčí veřejné prostředí.

3D vizualizace, návrhy zahrad

 

Další videa a 3D vizualizace

 

video

 

 

Možná právě nyní je ta pravá chvíle kontaktovat zahradního architekta, aby spolu s vámi vytvořil ten nejlepší návrh a projekt zahrady, kde se budete cítit skvěle. Jsme zkušení zahradníci, ale také zdatní designéři.  Návrhy a projekty zahrad, parků a veřejných ploch zajišťují zahradní architekti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zahradní tvorby, architektury a krajinářství (Ladislav Nevlida DiS., Mgr. Jitka Emlerová, DiS.).

 

@Jak pracujeme? %r

Navrhujeme, vysazujeme, kontrolujeme a udržujeme zeleň v soukromých zahradách, areálech firem, škol, nemocnic, rekreačních zařízení i veřejných prostorech. Zhodnotíme stav stávajících dřevin, navrhneme a provedeme vhodná pěstební opatření. Podle aktuálních potřeb a nároků navrhneme a realizujeme nové výsadbové plochy, výsadbu stromů, úpravu trávníků nebo prvky a stavby zahradní architektury tak, aby vzniklo moderní a estetické prostředí s maximálním využitím současného potenciálu a přihlédnutím k celkovému pojetí a funkci. Milujeme tradiční materiály.

 

V rámci přípravné fáze zpravidla vznikne na základě spolupráce se zákazníkem studie s 3D vizualizací a následně projekt zahrady či parku zahrnující prvky zahradní architektury, specifikaci materiálů a osazovací plán rostlin. Zároveň získáte nabídkový rozpočet se specifikací výměr a objemů jednotlivých materiálů.

V případě realizace stavebních konstrukcí můžeme zajistit projekty a subdodávky odborných profesí (napří. automatické závlahy, vodní prvky, elekrikáři, zámečníci, truhláři, tesaři apod.), anebo v rámci komunikace s úřady a dalšími dotčenými subjekty vyřídit a získat územní souhlas, stavební povolení, vyjádření správců podzemních vedení (vodovod, kanalizace, elektro, plyn atd.) apod.

 3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad3D vizualizace, návrhy zahrad 

 

*

Elegantní kousky z masivního dřeva si prohlédněte zde

Kontakt

 

Ladislav Nevlida, DiS.

jednatel společnosti, konzultant, realizace

 

+420 603 498 844 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 412 26 488

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. 

zahradní architekt

 

+420 608 845 890 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. je externě spolupracující subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

Číst dál: Kontakty a firemní údaje

 

 

Jsme členy oborových organizací: SZKT a SZÚZ včetně sekcí zelených střech, koupacích jezírek a biobazénů.

 

Vyrábíme elegantní designové produkty ENWOOD z masivního dřeva

Novinky

 

 

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

Hledáme kolegy

tvoříme zahrady, provádáme údržby zahrad

 • Rozšiřujeme týmy pro zakládání a údržby zahrad
 • Přijmeme nové zahradníky a všestranné řemeslníky i z UK aj.
 • Praxe v zemědělství, lesnictví a stavebnictví cennou výhodou
 • Práce venku v zahradách 12 měsíců v roce převážně ve Středočeském kraji
 • Přátelský kolektiv, seberealizace na zajímavých tvůrčích projektech
 • Platové ohodnocení dle dosažených výkonů, odpovědnosti, samostatnosti, zkušenostech v oboru a s organizací lidí
 • Práce se zahradní technikou, motorovými pilami, křovinořezem, plotostřihem, zakladačem trávníku, štěpkovačem apod.
 • Řidičský průkaz skupiny BE výhodou
 • Časová flexibilita a samostatnost
 • Možnost zapojení se do spolupráce v rámci Vaší živnosti i se svou technikou a dopravními prostředky
 • Podporujeme Váš růst, osobní rozvoj a prohloubení zkušeností


Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Hledáme pronájem nemovitosti

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací, výrobní prostory s výměrou 200-400 m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

 

 

 

^ nahoru