1

 
* %r

Předmětem realizace u stávajícího rodinného domu jsou zejména dřevěné prvky. Rozlehlá pergola z masivního modřínového dřeva opatřeného lazurou v načervenalém třešňovém nádechu, která poskytuje stín a mohla by časem posloužit jako opora pro vinnou révu, klemátis nebo jinou popínavou rostlinu. Již nyní zahradu zdobí jiné rostliny obepínající terasu a zahradu.

 

Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady

 

Druhou dřevěnou stavbou je herní prvek - zahradní houpačka se skluzavkou -  z masivního dubového dřeva bez povrchové úpravy. Je tak zvýrazěn přírodní původ a z dlouhodobého hlediska přiznán jeho pomíjivý charakter. 

 

* c

 

Ladislav Nevlida, DiS., zahradní architekt

  • +420 603 498 844

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 41226488

 

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS., zahradní architekt

  • +420 608 845 890

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. působí také jako nezávislý subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

 

Číst dál...

Novinky

V jednoduchosti je krása

3

Kalkulačka zahradních úprav

90

Hledáme venkovní a vnitřní prostory

6

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací prostory s výměrou 150-200m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

Arboristika na Bulovce

Radotín

Zaměření firmy a lokality

 noImage

Zahrada v Dolních Břežanech

Radotín

Zahrada a zelené střechy v Kolíně

^ nahoru