1

 
* %r

Pro firmu Zentiva Group, a.s. jsme ve spolupráci Pointaart navrhli a zrealizovali na klíč útulnou terasu z masivního dřeva sibiřského modřínu. Dřevěná konstrukce terasy slouží zejména jako venkovní posezení až pro 20 osob a nahrazuje tak venkovní nábytek. Dřevěné lavice jsou situovány po obvodu terasy stejně jako okrasná vegetace. Vestavěné velkoobjemové truhlíky jsou osázeny rostlinami, které terasu zkrášlují, provoňují, zvlhčují, dodávají neopakovatelný přírodní charakter a lákají návštěvníky.

 

Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady Architektura zahrady   Architektura zahrady

 

Součástí terasy je vestavěné venkovní osvětlení, které umožňuje bezproblémové celodenní využití prostoru a vytváří příjemnou večerní atmosféru. Samozřejmostí je zavlažovací systém, který udržuje vegetaci vitální a krásnou.

Povrch dřevěné konstrukce je jemně lazurován v oranžovém tónu pro barevné sladění s odstínem fasádního obkladu a pro zvýšení odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

 

* c

 

Ladislav Nevlida, DiS., zahradní architekt

  • +420 603 498 844

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ladislav Nevlida, DiS. působí také jako nezávislý subjekt, IČ: 41226488

 

 

Mgr. Jitka Emlerová, DiS., zahradní architekt

  • +420 608 845 890

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Jitka Emlerová, DiS. působí také jako nezávislý subjekt PointaArt, IČ: 64561097

 

 

Číst dál...

Novinky

Kalkulačka zahradních úprav

90

Zaměření firmy a lokality

 noImage

Arboristika na Bulovce

Radotín

Zahrada a zelené střechy v Kolíně

V jednoduchosti je krása

3

Zahrada v Dolních Břežanech

Radotín

Hledáme venkovní a vnitřní prostory

6

Jsme firma zabývající se realizací zahrad, zahradní architekturou, stavbou objektů ze dřeva a výrobou originálního zahradního nábytku.

 

V současnosti hledáme nové venkovní a vnitřní skladovací prostory s výměrou 150-200m2 v lokalitě Praha-západ, popřípadě Praha-východ, Praha.

Případné nabídky uvítáme na telefonu +420 603 498 844 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme

^ nahoru