ArboGard s.r.o. CZE
Kdo jsme

O nás

Tvorbou zahrad a zahradní architektury se zabýváme více než deset let. Za toto období jsme uskutečnili řadu zajímavých projektů a děl. Nasbírané zkušenosti vkládáme do každého dalšího díla. Naše služby rozšiřujeme směrem ke komplexnímu dodání rozsáhlejších realizací.  

Od roku 2012 působíme společně pod značkou ArboGard s.r.o. Jako autorský tým Ladislav Nevlida DiS. a Mgr. Jitka Emlerová, DiS. Projektujeme, realizujeme a organizujeme komplexní dodávky týkající se zahrad, zeleně, architektury, drobných staveb a exteriérů obytných sídel, veřejných ploch, parků, děl v krajině apod. Spolupracujeme s odborníky ve specializovaných odborných oblastech dle konkrétního zadání.

Pracujeme na základě Smlouvy o dílo pro dodání celého díla. Také nabízíme spolupráci formu Mandátní smlouvy, kdy provádíme a zajišťujeme potřebné kompletační, dozorové, dohledové a koordinační práce včetně možnosti vedení finančního plnění zakázky.

Organizujeme Krkonošský půlmaraton.
7. ročník běžeckého závodu přes Rýchory.
Aktuálně

 1. Nyní

   

 2. 2017 Wellness Resort Maximus Brno

  V Infinitu v Brně mají sauny ve venkovní divoké zahradě, která zahrnuje i chráněnou louku zvanou Lada. V tomto areálu jsme dotvořily mnoho částí: kamenné chodníky a schody, výsadbu stromů, keřů i květin, úpravu břehů potoka i jezera, osvětlení atd. Společně také připravujeme rozšíření areálu o lesní stezku a novou část pro ještě více relaxace v zeleni.

 3. 2017 Úpravy zeleně v městské části Praha – Nedvězí

  Pro Městskou část Praha Nedvězí jsme navrhli úpravy veřejných ploch. U městského úřadu, u pomníku obětem První světové války, kolem centrálního rybníka. Přestárlé keře a nevhodné dřeviny tak může nahradit nová výsadba. Bude tvořit příjemnější a hezčí veřejné prostředí.

 4. 2017 Zahrada vily Amálka

  Založili jsme zahradu u vily Amálka v Roztokách u Prahy. Realizace zahrnovala rozsáhlé terénní úpravy, výstavbu okrasného jezírka, osázení střešní zahrady, výsadby rostlin a dřevin, zbudování cesty, kamenné dláždění pod lavičkami. Na jaře založíme trávníky a dodáme a osázíme keramické nádoby na terasách.

 5.   Prohlédněte si i naše další reference